17 червня 2026 року у Кропивницькому аграрному фаховому коледжі відбулося підсумкове засідання методичної ради коледжу за результатами 2025–2026 навчального року.
Під час засідання методичної ради завідувачка навчально-виробничих практик Юлія Драган підвела підсумки співпраці з роботодавцями та проаналізувала результати анкетування роботодавців щодо якості освітньо-професійних програм. Вона зазначила, що роботодавці позитивно оцінили освітньо-професійні програми та порекомендували більше уваги приділяти розвитку навичок самостійного прийняття рішень та критичного мислення у здобувачів освіти.
Завідувачка навчально-методичним кабінетом Людмила КРАСНОШТАН узагальнила результати проведення предметних тижнів циклових комісій. Вона наголосила, що під час тижнів циклових комісій викладачі активно діляться досвідом, демонструють нові методики та форми занять, а здобувачі освіти із зацікавленістю беруть участь у конкурсах та інших інтерактивних заходах.
Учасники засідання підбили підсумки завершення 2025–2026 н. р. та обговорили підготовку до 2026–2027 н. р., зокрема оновлення, навчальних планів та навчально-методичного забезпечення.
За підсумками засідання методичної ради були ухвалені відповідні рішення, спрямовані на вдосконалення освітнього процесу та підвищення якості підготовки здобувачів освіти у коледжі.
Щиро дякуємо всім педагогам за натхненну працю та професіоналізм у роботі та бажаємо гарного відпочинку!
